آل این وان تاچ اسکرین صنعتی | All in One |

  1. آل این وان تاچ اسکرین صنعتی | All in One |

IT-APCR17

آل این وان صنعتی تاچ اسکرین

گروه تولیدی آی تی تاچ تا به امروز به لطف خداوند منان حضور موفقی در طراحی و تولید سایز های کاربردی مانیتور های تاچ صنعتی در ابعاد ده، هفده و نوزده اینچ داشته است.

در این راستا مشتریان گرامی همواره در صدد تهیه کامپیوتر به صورت کیس ، مینی کامپیوتر و یا برد های اندرویدی و لینوکسی بوده اند، تا با قرار گرفتن در کنار مانیتور به مجموعه مکانیزه صنعتی دسترسی داشته باشند.

این امر ما را بر آن داشت تا جهت تسهیل امر به فکر طراحی و ساخت بومی پکیجی کامل شامل مانیتور با خواص قبلی و کامپیوتر داخلی در یک قاب باشیم. این دستگاه که در بازار با نام آل این وان مصطلح میباشد تا به امروز تنها در حالت غیر صنعتی و با برندهای خارجی بازار در دسترس بوده است.

«بسیار خرسند هستیم از این خدمت و رفع نیاز بزرگ در داخل این مرز و بوم و برای نخستین بار »

با ساخت این مجموعه به همراه حفظ اندازه و کلیه خواص صنعتی مانیتورها ، تنها با یک دستگاه بی نیاز از کامپیوتر و دسترسی همزمان به آخرین سیستم عامل ویندوز و همچنین اندروید رسمی پی سی(با هسته لینوکس) کاملترین مجموعه کامپیوتر تاچ اسکرین صنعتی را با افتخار تقدیم مجموعه ها و مشتریان گرام مینماییم.

مشخصات فنی مانیتور همچون سابق میباشد که در سایز هفده اینچ ارائه گشته و سیستم داخلی جهت مصارف طولانی مدت و با قدرت تجهیزات منطقی جهت راه اندازی برنامه های معمول سیستم های خدماتی در نظر گرفته شده که در وب‌سایت بصورت دقیق به آن اشاره شده است.

خروجی های منطقی بصورت تمام و کمال طراحی شده و همچنین به راحتی قابل افزودن مانیتور دوم حتی به همراه تاچ دوم میباشد. ظاهری زیبا و در عین حال مستحکم با قاب تمام فلزی همچون سابق در نگاه اول حس پایداری و دوام را به مشتریان محترم القا میکند.

باز هم قابل نصب بصورت وزا مانت ، وال مانت ، رک مانت و منعطف برای جاگذاری در تمام محیط ها به ساده ترین شکل ممکن میباشد. همچنین خروجی های USB3  با ولتاژ بالا علاوه بر ورودی شبکه سیمی ،نصب دریافت کننده بی سیم با وای فای را هم مقدور میکند.کمترین میزان فن خنک کننده عملکرد این دستگاه را کاملاً بی صدا کرده است.

خروجی صدا با جک سه و نیم میلیمتری اتصال هرگونه سیستم صوتی را برای ما مهیا میکند.

کامپیوتر صنعتی تاچ اسکرین

 

همواره و بی وقفه می‌کوشیم تا در شرایطی که روز به روز نیاز به افزایش قدرت ساخت تجهیزات با تکنولوژی بالا در کشور عزیزمان محسوس تر است مفید باشیم.

با بررسی نیازهای اساسی و گرانقیمت آنها را با شرایط منطقی و قابل قبول ارائه دهیم و به رشد تجهیزات ارگان های بانکی، فروشگاهی، نظامی، پزشکی، صنعتی، حمل و نقل عمومی، خدمات شهری ، تبلیغاتی، اطلاع رسانی، نوبت دهی و خدماتی کمکی کرده باشیم.

انشالله با عملی کردن این گام مهم و اساسی و ساخت همچین سیستم کاملی برای نخستین بار بی نیاز تر از قبل و به کمک هم شاهد پیشرفت روزافزون تولیدات با کیفیت داخلی باشیم. پاسخگویی به تماس شما عزیزان جهت راهنمایی ابهامات و سوالات باعث مسرت و افتخار مهندسین  مجرب ما خواهد بود .

برای خرید آنلاین از دیجی کالا کیک کنید

خرید اینترنتی مانیتور صنعتی از دیجی کالا

 

مشخصات فنی:

 

 120G M-SATA Upgradable

HDD
intel J1900On-board CPU
  Windows 10 And Android PC at the same TimeOS Type
Have a fanThe cooling mode
400mm * 306mm * 65mmDimantions
2Number of usb3
DDR3L SODIMMMemory type
 4G UpgradableMemory capacity
VGAgraphics output
RTL8111FNetwork chip
ALC 662Sound card type
DC 12VDC
1*LANLAN
2USB3.0
1Audio
D-Link Wi-Fi Module – OptionalW-lan
Restrictive / CapacitorTouch Panel Technology
Desktop / Wall Mount / IndustrialApplications
kg6.5Net Weight
65(Front Side)IP Code

 

 

طراحی شده توسط آی تی تاچ